Τρίτη, 8 Σεπτεμβρίου 2015

Τα ψηφοδέλτια της ΑΝΤΑΡΣΥΑ εκλογική συνεργασία με ΕΕΚ, ανένταχτους αγωνιστές της Αριστεράς σε Α' και Β' Θεσσαλονίκης

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευσταθίου,  δημοσιογράφος με συμμετοχή στο εγχείρημα της ελεύθερης ΕΡΤ3
  2. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αβραάμ, συνδικαλίστρια νοσηλεύτρια Ψυχιατρικού Νοσοκομείου Θεσ/κης
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΗ-ΚΟΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη, εκπαιδευτικός
  4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θωμά, εκδότης του περιοδικού Ένεκεν
  5. ΚΑΤΣΙΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου, συνταξιούχος, ανένταχτος κομμουνιστής
  6. ΚΑΤΣΙΟΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του Βασιλείου, εργαζόμενη στο χώρο του βιβλίου, πρώην πρόεδρος του σωματείου βιβλίου-χάρτου Θεσ/κης
  7. ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου, μηχανικός, ηθοποιός, πρόεδρος συλλόγου Η/Μ Βορ. Ελλάδας
  8. ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ζέρβα, γιατρός, μέλος ΠΣΟ ΑΝΤΑΡΣΥΑ, πρ. περιφ. σύμβουλος
  9. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Αλεξάνδρου, πανεπιστημιακός, μέλος ΠΣΟ ΑΝΤΑΡΣΥΑ
  10. ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου, ελεύθερος επαγγελματίας
  11. ΠΑΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Γεωργίου,  χημικός
  12. ΠΟΛΙΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΑ) του Αθανασίου, δημοσιογράφος Εργατική Αλληλεγγύη, μέλος ΠΣΟ ΑΝΤΑΡΣΥΑ
  13. ΣΤΕΦΟΥΔΗΣ ΜΟΡΦΑΚΗΣ (ΜΟΡΦΗΣ) του Χριστόδουλου, συνταξιούχος, μέλος του Δ.Σ. σωματείου συνταξιούχων "Η Ενότητα"
  14. ΤΖΑΜΑΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αρίσταρχου, δικηγόρος, μέλος ΔΣ δικηγορικού συλλόγου Θεσ/κης
  15. ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΒΑΪΟΣ του Βασιλείου, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος Ανοιχτής Πρωτοβουλίας Αλληλεγγύης στον αγώνα της ΒΙΟΜΕ
  16. ΤΣΙΟΜΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ορφέα,  ελεύθερος επαγγελματίας
  17. ΦΙΛΙΠΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Χρήστου,  νοσηλεύτρια, μέλος ΔΣ σωματείου εργαζομένων Ερυθρού Σταυρού
  18. ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του Ιακώβου, άνεργη
  19. ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Βάϊου, εκπαιδευτικός, μέλος ΔΣ σωματείου εργαζομένων στα φροντιστήρια ιδιωτικών εκπαιδευτικών
  20. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ, μέλος ΔΣ σωματείου εργαζόμενων δήμου Αμπελοκήπων-Μενεμένης
Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1. ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη, ηλεκτρολόγος, δημοτικός σύμβουλος δήμου Θέρμης
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΙΣΜΗΝΗ του Φωτίου – Ευαγγέλου, τοπογράφος μηχανικός μέλος ΔΣ συλλόγου τοπογράφων Χαλκιδικής, μέλος του κινήματος ενάντια στην εξόρυξη χρυσού
  3. ΚΛΑΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ηλία, τεχνικός η/υ
  4. ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη, χημικός
  5. ΛΑΘΗΡΑ ΖΩΗ του Βασιλείου, οδοντίατρος
  6. ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη,  ιδιωτικός εκπαιδευτικός
  7. ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ευαγγέλου, φοιτήτρια, μέλος ΕΑΑΚ
  8. ΠΛΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου, λογιστής, πρ. πρόεδρος του σωματείου εργαζομένων αγροτικού συνεταιρισμού Ορμύλιας, μέλος ΔΣ περιβαλλοντικής κίνησης «Κρουσίδα Γη»
  9. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φραγκίσκου, συνταξιούχος υγειονομικός υπάλληλος ΙΚΑ, πρ. πρόεδρος κλαδικού σωματείου και οργανωτικός γραμματέας ΙΚΑ, μέλος κινήσεων πολιτών και αθλητικών συλλόγων
  10. ΣΑΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου,  άνεργη, μέλος επιτροπής αγώνα Στρυμονικού κόλπου ενάντια στην εξόρυξη χρυσού
  11. ΤΟΥΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου,  ιδ. υπάλληλος,μέλος Σ.Ε. του συντονισμού ενάντια σε κλεισίματα, απολύσεις, ιδιωτικοποιήσεις Θεσ/κης

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου